Izstādes
"Reklāmas aģentūras "Bulterjers"" izstāžu nodaļa klientiem nodrošina kompleksu pakalpojumu klāstu to pārstāvniecībā izstādēs Latvijā un ārpus tās, kā arī ārvalstu klientiem izstādēs Latvijā. Mūsu piedāvājums balstīts uz oriģināla dizaina izstāžu aprīkojuma izstrādi un izgatavošanu, stendu montāžu, apkalpošanu, demontāžu un loģistikas pakalpojumiem, lai nodrošinātu klientu ekspozīcijas izveidi jebkurā izstāžu hallē vai pasākumā visā pasaulē.

Piedāvājam arī pakalpojumus vides reklāmas jomā – plānošanu, vizualizāciju izstrādi, realizāciju, saskaņošanu un
 
apkalpošanu, kā arī sniedzam klientiem atbalstu dažādu korporatīvo pasākumu rīkošanā.

Esam radījuši savu metāla moduļveida konstrukciju jeb fermu sistēmu, ko veiksmīgi pielietojam stendu būvē un pasākumu noformēšanā jau vairāk nekā 15 gadu. Vienlaikus izmantojam arī Eiropā izstrādāto hi-tech mobilo saliekamo konstrukciju sistēmu EXISSIMO, kā arī alumīnija profilu sistēmas un jau gatavus ministendus no STANDEX zīmola.

Esam strādājuši lielākajā daļā no Eiropas lielākajiem izstāžu kompleksiem. Mūsu veidotie stendi realizēti visās Baltijas valstīs, Apvienotajos Arābu Emirātos, ASV, Baltkrievijā, Francijā, Itālijā, Lielbritānijā, Polijā, Šveicē, Vācijā un Zviedrijā.