Dizains
Vārda "dizains" jēga ir daudz plašāka par to, kā nereti to izprot Latvijā. Tā ir lietu un procesu sākotnējā izstrāde, kompleksa funkciju un ārējā veidola noteikšana. Dizains ir visa sākums jeb radīšana tās tīrākajā formā. Esam fokusējušies uz klasiskiem un nereti konservatīviem pakalpojumiem, kādi šobrīd ir mārketinga konsultācijas un reklāmas aktivitāšu plānošana, koordinācija un pārvaldība, preces vai pakalpojuma zīmola izstrāde un virzīšana tirgū, kampaņu realizācija medijos, iepakojuma dizaina projekti, kompleksa iespiedgrafikas realizācija, grafiskā stila izstrāde un konsultācijas par tā ieviešanu praksē.
 
 
Viena no mūsu īpašām kompetencēm – klientu reprezentācijas, pārdošanas vai publicitātes izdevumu producēšana, iekļaujot pilnu redakcijas pakalpojumu klāstu, – satura radīšanu, fotomateriālus, tulkošanu, korektūru, pre-press, iespieddarbus un izplatīšanu.

Mūsu rīcībā ir profesionāla Apple datortehnika ar Adobe programmatūru, Canon ciparu foto un attēlu apstrādes tehnika, datņu arhivēšanas sistēma un plaša aģentūras grafisko izstrādņu un fotomateriālu bibliotēka. Iespieddarbu jomā ilgstoši sadarbojamies ar vairākām tipogrāfijām, bet rotācijas ofsetdrukas jomā – ar profesionālu izvietošanas brokeri. Mēs strādājam radošā komandā un ikviena klienta vēlmi uztveram kā savējo.