Aģentūra
Mārketinga un komunikāciju radošā aģentūra "Reklāmas aģentūra "Bulterjers"" ir dibināta 1996. gadā. Savā vairāk nekā divdesmit gadu ilgajā darbības laikā esam snieguši savu ieguldījumu daudzu Latvijā un arī Eiropā pazīstamu zīmolu izaugsmes ceļā. Mūsu specializācija – trīs lielas pakalpojumu grupas, kurās ietverta mūsu pamata kompetence – vizuālais dizains. Mārketinga stratēģija, Izstāžu projekti, Interaktīvie risinājumi – katrā no šīm reklāmas jomām mēs sniedzam pilnu servisa nodrošinājumu aģentūras klientiem.
  Lai samazinātu reklāmas izstrādes laiku un nodrošinātu efektīvāku finanšu līdzekļu ieguldījumu, saviem klientiem piedāvājam izmantot kompleksus risinājumus jeb vienas pieturvietas aģentūras principu. To nodrošina mūsu vienotā radošā komanda un trīs tehniskās projektu grupas.

Ņemot vērā to, ka aģentūras dibinātāji, īpašnieki un aktuālie vadītāji ir profesionāli mākslinieki, spējam piedāvāt netradicionālus risinājumus, atšķirīgu pieeju tradicionālu biznesa uzdevumu veikšanā un tehniskās iespējas, kas pa spēkam tikai dizaineru komandai.

Mūsu devīze, kuru visvairāk pazīst tieši latviešu valodā,– rozīnīte būs vienmēr!