Internets
Mūsu dzīve vairs nav iedomājama bez elektrības, interneta un mobilajiem sakariem, kas visi kopā kalpo gan kā tehniskā platforma sociālajiem tīkliem un dažādiem savstarpējās saziņas rīkiem, gan kā gigantiska informācijas krātuve World Wide Web klasiskajā formā. "Bulterjers" šajā supermedijā strādā no gandrīz vai tā pašiem pirmajiem soļiem Latvijā – no pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem. Interaktīvie risinājumi tiek piedāvāti gan kā patstāvīgi produkti, gan kā integrētā mārketinga komponentes lielākos aģentūras vai klientu projektos.
 
Sociālo kontu pārvaldība, satura radīšana un izvietošana, klientu konsultēšana un stratēģiskā plānošana. Klasisko mājaslapu un aplikāciju izstrāde un apkalpošana. Klienta interneta resursu audits, interneta reklāmas kampaņu plānošanu un realizācija.

Esam pārliecināti, ka, attīstoties tehnoloģiskajai varēšanai, tieši saturs un stratēģija, nevis tehniskie risinājumi valda pār trako vispasaules multimediju ballīti. Dizains, vienkārša un viegli izprotama loģika un skaidra valoda – tie ir "trīs vaļi", kas vienmēr atšķirs labu produktu no viduvēja. Tieši šīs ir mūsu kvalitātes arī digitālajā pasaulē.